top of page
  • Bloger

Nowy Rok - Nowa Droga

Nowy rok, nowa dekada, czy to nie najlepszy powód do tego, by zmienić swoje życie na lepsze i zadbać o swoje zdrowie? Proponuję zacząć od tego, co najważniejsze: Zadbajmy o swoją dietę! Tak Moi Drodzy! Zdrowe, prawidłowe odżywianie odpowiada za 70 procent naszej odporności, ale też za nasze samopoczucie, za nastrój.


Warto? Przystańmy więc na chwilę w codziennym pędzie i posłuchajmy naszego organizmu. Nie traktujmy jego potrzeb na ostatnim miejscu. Zmieńmy hierarchię. Nie ma cudownego panaceum na zdrowie i szczęście, ani cudownych diet, które z dnia na dzień pomogą nam odzyskać pełnię sił, czy wymarzoną sylwetkę. Ale małymi krokami na pewno uda się to osiągnąć.


Spotkajmy się, a na pewno pomogę. Przez cały styczeń obowiązuje promocja noworoczna, 20 procent rabatu na konsultacje i plany żywieniowe. Liczy się data umówienia spotkania.Na początek nowego roku i nowej dekady, życzę Wam dobrego wyboru drogi, którą będziecie dalej podążać.

23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Terapia wisceralna, starosłowiański masaż brzucha

Terapia wisceralna lub starosłowiański masaż brzucha to masaż w obrębie brzucha, który pozwala uwolnić znajdujące się w jamie brzusznej organy, mięśnie i powięź od napięć. Dzięki temu dolegliwości ból

Comments


bottom of page