top of page

Tantra

Masaż Tantryczny to proces, który wprowadzi Cię w dobre samopoczucie i głęboki relaks. Masaż Tantryczny powoduje, że ciało odzyskuje harmonię, przez odprężenie i podniecenie zmysłów. Głównym celem pracy z ciałem jest rozwijanie większej świadomości zarówno u tych, którzy ją oferują, jak i u tych, którzy ją otrzymują, poprawiając wzajemną kontrolę pragnień i emocji.
Ten, kto oferuje masaż, oddaje swoją bezwarunkową miłość drugiej osobie. Ten kto otrzymuje masaż, powinien zatem być w stanie całkowitego zaufania, uwalniając swój umysł od myśli i oczekiwań, sprzyjając aktywacji zmysłów.  
W masażu Tantrycznym ważne jest, aby oddać się chwili obecnej, słodkiej i ekscytującej chwili, w której można znaleźć spokój i przyjemność w ich najszlachetniejszym i najczystszym wymiarze.

Korzyści z masażu Tantrycznego to:
- redukcja lęku i stresu,
- poprawa poziomu samooceny,
- ewentualne rozwiązanie problemów związanych ze sferą afektywną i seksualną (pomaga uwolnić się od tabu, blokad psychicznych i emocjonalnych, fałszywej skromności i zahamowań),
- nowa witalność i doskonała równowaga między nadmiarami i brakami energii, które są obecne w naszym ciele fizycznym, w naszych myślach i emocjach, bezwarunkowej radości, niezwykłym samopoczuciu psychofizycznym i intensywnej ekspansji naszej energii,
- może pomóc mężczyznom na nowo odkryć nową wrażliwość w ciele, wykraczając poza rozpoznawanie jedynie przyjemności z genitaliów i nabywając zdolność do poszerzania i kierowania swoją energią seksualną.

Cennik

bottom of page