top of page

Armin Chabzda

Masażysta / Refleksolog
Terapeuta Masażu Onkologicznego
Dietetyk / Dietoterapeuta

Witam Cię serdecznie na mojej stronie.

 

Zawodowo praktykuję holistyczne pielęgnowanie ciała, umysłu i duszy. Jestem przekonany w 100% o zależności ciała i ducha, w szeroko rozumianym pojęciu zdrowia. Nasze ciało manifestuje to co mamy

w umyśle, a na naszym stanie ducha odbija się nasza fizyczność.

Wszechobecny stres, codzienny pęd oraz inne czynniki mają ogromny wpływ na nasze psychiczne i fizyczne samopoczucie. To dlatego tak ważne jest regularne praktykowanie naturalnych metod wsparcia zdrowia
i funkcjonowania człowieka oraz rozwoju świadomości. Zawsze zachęcam do szerokiego spojrzenia na profilaktykę zdrowia.

ReBorn to sesje i masaże terapeutyczne oraz dietetyka. To gabinet gdzie bezpiecznie, w atmosferze życzliwości, szacunku, spokoju oraz relaksu
i odprężenia, zadbasz o swoje ciało i umysł. To tutaj uzyskasz wsparcie
w doborze odpowiedniego zabiegu, planu żywieniowego, zmiany nawyków, indywidualnie dobranych do Twoich potrzeb.

 

Specjalizuję się w masażu onkologicznym, refleksologii twarzy i stóp, masażach antystresowych i relaksacyjnych, w przywracaniu zdrowia
i komfortu życia poprzez odpowiednio dobrany zabieg/masaż.

Polecam także konsultacje dietetyczne, dzięki którym zmienisz swoje nawyki żywieniowe i nauczysz się zdrowego prostego odżywiania.

Zachęcam do skorzystania z niepowtarzalnych, niesamowitych
i przyjemnych sesji terapeutycznych, po których doświadczysz zmiany
w swoim życiu. Odzyskasz radość i lekkość, wzmocnisz swoją energię życiową, uwolnisz umysł i ciało od napięć i blokad. Przestaniesz mieć problemy z bezsennością, stresem i napięciem nerwowym, bólem, lękiem
o przyszłość, a doświadczysz witalności i przypływu pozytywnej energii.

 

Serdecznie zapraszam :)

 

Armin Chabzda

masaż

Bio

Witaj.

 

Zawodowo praktykuję holistyczne podejście do człowieka. Łączę ciało, umysł, duszę w całość, ponieważ jestem przekonany, że to co w umyśle wpływa na ciało, a to co

w ciele ma wpływ na nasz umysł. Zdrowie, Harmonia, Odnowa, Równowaga to słowa którymi kieruję się w moim działaniu. Moje motto brzmi - "Wędruj złotym środkiem

i korzystaj z życia w pełni".

 

Wszechobecny stres, codzienny pęd oraz inne czynniki mają ogromny wpływ na nasze psychiczne i fizyczne samopoczucie. To dlatego tak ważne jest regularne praktykowanie naturalnych metod wsparcia zdrowia i funkcjonowania człowieka oraz rozwoju świadomości. Zawsze zachęcam do szerokiego spojrzenia na profilaktykę zdrowia.

 

Polecam także konsultacje dietetyczne, dzięki którym zmienisz swoje nawyki żywieniowe i nauczysz się zdrowego prostego odżywiania.

 

Traktuję indywidualnie każdego mojego podopiecznego z którym pracuję, ponieważ każdy z nas jest inny i ma inne potrzeby.

 

Zachęcam do skorzystania z niepowtarzalnych, niesamowitych i przyjemnych sesji terapeutycznych, po których doświadczysz zmiany w swoim życiu. Odzyskasz radość

i lekkość, wzmocnisz swoją energię życiową, uwolnisz umysł i ciało od napięć i blokad. Przestaniesz mieć problemy z bezsennością, stresem i napięciem nerwowym, bólem, lękiem o przyszłość, a doświadczysz witalności i przypływu pozytywnej energii.

Masaż olejem

Masaż

Refleksologia

EOSR3891.jpg
EOSR4036.jpg

Zdrowie i relaks

Masażem nazywamy oddziaływanie bodźcami mechanicznymi na tkanki organizmu, przy biernym zachowaniu masowanego. Masażem przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności chorego. Znajduje on zastosowanie w profilaktyce, leczeniu i rehabilitacji chorób z zakresu ortopedii, neurologii, ginekologii, pediatrii i chorób wewnętrznych. Masaż jest jedną z metod fizjoterapii oraz relaksu.

Terapia uciskami

Refleksologia przynosi pacjentowi poprawę samopoczucia i funkcjonowania organizmu, daje odprężenie.

Pacjenci poddani refleksologii zaczynają czuć się lepiej, funkcjonują sprawniej, często osiągają widoczną poprawę w dolegliwościach fizycznych i psychicznych. 

Terapeutyczny dotyk jest nieoceniony w odzyskiwaniu zdrowia.  

Masaż Onkologiczny

Leczenie Reiki

Zdrowy/a  Ty

Masaż onkologiczny wpływa na redukcję poziomu stresu, poprawę zdolności komunikacji z bliskimi, wspomaga zasypianie i głęboki sen, wspomaga tworzenie większej ilości czerwonych krwinek, poprawia jasność umysłu, stymuluje system nerwowy, łagodzi napięcia mięśniowe.

Wzmaga chęci do walki o zdrowie. 

zielona dobroć

WARSZTATY

PRELEKCJE TEMATYCZNE

profilaktyka

Skontaktuj się dzisiaj,

aby zaplanować wstępne konsultacje i profilaktykę zdrowia 

z Arminem Chabzda Dietotrapeutą

Mobilny Dietoterapeuta, 39-400 Tarnobrzeg, Poland

513 092 316

  • facebook
  • googlePlaces
  • instagram

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

Edukacja Żywieniowa

Alergie Pokarmowe

Bez tytułu1.jpg
Pola mniszka

Podejmij decyzję

Wskazówki których Potrzebujesz

Edukacja i profilaktyka żywieniowa może być jednym z kluczy do szczęśliwego, zdrowego życia.
Oferuję strategiczne narzędzia i techniki, które pomogą Ci osiągnąć bardziej zrównoważony i satysfakcjonujący styl życia.
Po kilku spersonalizowanych sesjach będziesz dobrze zorientowany/a w podejmowaniu najlepszych decyzji związanych z żywieniem dostosowanym do Twoich potrzeb zdrowotnych.
Nie czekaj, zaplanuj swoją sesję już dziś.

Dzięki kompleksowym planom dostosowanym do potrzeb każdej osoby od lat zapewniam moim pacjentom pomoc w walce z alergiami pokarmowymi.
Ta wyspecjalizowana usługa stawia osoby na dobrej drodze do zdrowego odżywiania i życia.

Skontaktuj się i już dziś zacznij kontrolować swoje życie z alergią. 

Profilaktyka to klucz do zdrowego życia. 

Redukcja wagi

Usługi on-line

On the Scales

Zdrowy/a  Ty

handshake-3382503_1920.jpg

Pomoc na odległość 

Zacznij już dzisiaj zmieniać na zdrowe swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe z doświadczonym i odpowiedzialnym dietetykiem.
Bez względu na aktualną dietę, uważnie przyglądam się Twojemu aktualnemu trybowi życia i opracowuję spersonalizowany plan w oparciu o konkretne potrzeby.
Jeśli więc szukasz porad dotyczących odchudzania, zaplanuj sesję już dziś.

Nie możesz spotkać się ze mną osobiście? Mieszkasz daleko?

To już nie przeszkoda, teraz możesz zacząć zmieniać swoje nawyki żywieniowe z doświadczonym
i odpowiedzialnym dietoterapeutą.

Możesz kontaktować się ze mną przez e-mail lub przez video. Otrzymasz  spersonalizowany plan żywieniowy w oparciu o konkretne potrzeby.
Jeżeli zależy Ci na profilaktyce, szukasz porad dotyczących odchudzania, zdrowia, zmiany stylu życia zaplanuj sesję już dziś.

"Wszystko jest możliwe,

trzeba tylko wiedzieć o sposobach."

Lewis Caroll 

Kurs na zdrowie
Kiedy
05 mar 2020, 20:00 – 20:45
Gdzie
Lokalizacja Do Ustalenia
bottom of page