top of page

Armin Chabzda
Terapeuta, Masażysta, 
Mistrz Reiki, Uzdrowiciel,
Tantryk

Witam Cię serdecznie.

Praktykuję holistyczne pielęgnowanie ciała, umysłu i duszy. Jestem przekonany w 100% o zależności i nierozerwalności ciała i ducha, w szeroko rozumianym pojęciu zdrowia. Nasze ciało manifestuje to co mamy w umyśle, a na naszym stanie ducha odbija się nasza fizyczność.

Wszechobecny stres, codzienny pęd oraz inne czynniki mają ogromny wpływ na nasze psychiczne i fizyczne samopoczucie. To dlatego tak ważne jest regularne praktykowanie naturalnych metod wsparcia zdrowia
i funkcjonowania człowieka oraz rozwoju świadomości. Zawsze zachęcam do szerokiego spojrzenia na profilaktykę zdrowia.

​ciało odNowa ReBorn to sesje i masaże terapeutyczne oraz zabiegi energetyczne. To gabinet gdzie bezpiecznie, w atmosferze życzliwości, szacunku, spokoju oraz relaksu i odprężenia, zadbasz o swoje ciało, emocje i umysł. To tutaj uzyskasz wsparcie w doborze odpowiedniego masażu, terapii, uzdrowienia, zabiegów, indywidualnie dobranych do Twoich potrzeb.

Specjalizuję się w masażu terapeutycznym, tantrycznym, uzdrawianiu i pracy z energią, refleksologii twarzy i stóp, masażach antystresowych i relaksacyjnych, w przywracaniu zdrowia i komfortu życia poprzez odpowiednio dobrany zabieg, masaż, terapię.

​Zachęcam do skorzystania z niepowtarzalnych, niesamowitych i przyjemnych sesji terapeutycznych, po których doświadczysz zmiany w swoim życiu. Odzyskasz radość i lekkość, wzmocnisz swoją energię życiową, uwolnisz umysł i ciało od napięć i blokad. Przestaniesz mieć problemy z bezsennością, stresem i napięciem nerwowym, bólem, lękiem o przyszłość, a doświadczysz witalności i przypływu pozytywnej energii.

Serdecznie zapraszam :)

Armin Chabzda

160A0033 copy_edited.jpg
160A0570.jpg
EOS_4133.jpg
bottom of page